درباره ما

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند فرزام

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند فرزام با دارا بودن تیم مدیریتی مجرب با سال ها تجربه در بازار سرمایه، شرکت منتخب کارگزاری مبین سرمایه در ارائه خدمات پشتیبانی مشتریان می باشد. این شرکت در  حال حاضر یکی از با کیفیت ترین و متنوع ترین خدمات را به کارگزاران ارائه می کند و ماموریت خود را در حوزه بازار سرمایه تعریف نموده است که بتواند انواع خدمات پشتیبانی مشتریان را ارائه نماید.

در حال حاضر این شرکت پاسخگوی بیش از 500 هزار مشتری فعال کارگزاری مبین سرمایه است و خدمات مشتریان از طریق این شرکت با استفاده از درگاه های مختلف انجام می شود.

معرفی محصولات و خدمات:

پلتفرم‌های پشتیبانی مشتریان:

  • ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی:

پاسخگویی تماس های ورودی و مدیریت حجم مکالمات توسط تیم کارشناسان با آموزش تخصصی بازار سرمایه صورت میگیرد که خروجی این سرویس علاوه بر سرویس دهی به مشتریان و جلب رضایت ایشان ، شامل گزارش هایی مبنی بر کمیت ، نیاز سنجی و کیفیت تماس ها می باشد.

همچنین برای تمامی درگاه های ارتباطی به نسبت حجم تماس ها و نیاز مجموعه ، علاوه بر کارشناسان توانمند در حوزه فعالیت ، از تیم سوپروایزر ، تیم تضمین کیفیت و نفرات آموزش استفاده می شود.

  • ارائه خدمات پشتیبانی از طریق چت آنلاین

سامانه چت آنلاین این شرکت که مختص فعالیت کارگزاری توسط تیم نرم افزاری شرکت تهیه و توسعه داده شده است قادر است به شکلی بسیار کارآمد نیازهای ارتباطی مشتریان را در 24 ساعت شبانه روز به صورت هوشمند مدیریت نماید و با داشتن پنل بسیار کارآمد می تواند نسبت به ارائه خدمات 24 ساعته در تمام طول هفته نیازهای تمام مشتریان را برآورده سازد.

خدمات پس از معاملات و خدمات مربوط به ثبت نام مانند (RQ و تغییر ناظر) ثبت فیش واریزی ثبت درخواست وجه و …

تمامی همکاران ما برای انجام امور پشتیبانی شرکت های کارگزاری آموزش دیده اند و با توجه به سابقه کار و فعالیتشان تمامی موارد پیش و پس از معاملات را می توانند در حوزه های مورد نیاز کارگزاری به انجام رسانند.

  • پاسخگویی بر بستر شبکه های اجتماعی

پاسخگویی درگاه های مانند پنل صدای مشتری، تلگرام، اینستاگرام و …

  • خدمات هپی کال (تماس خوش آمد گویی)

به منظور پایش رضایت مشتریان ، ایجاد فضای صمیمی بین کارگزاری و مشتریان ، خدمات تماس خوش آمد گویی و معرفی برخی از سرویس ها و خدمات به صورت مکانیزه ارائه می شود و گزارش های بسیار مفیدی را جهت بهینه سازی خدمات به کارفرما ارائه می نماید.

  • ارائه خدمات هوشمند سازی تماس های ورودی و سیستم مدیریت پاسخگویی

تیم نرم افزاری این شرکت محصول دیگری را نیز ارائه نموده است که می تواند به صورت هوشمند نسبت به اولویت بندی تماس ها اقدام نماید و مشتری مداری را به بالاترین سطوح برساند

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در رابطه با این خدمات با ما تماس بگیرید:

  • ارائه خدمات سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

معمولا نرم افزارهای ارتباط با مشتریان به شکل پیش فرض برای استفاده های عمومی طراحی شده اند، استفاده از چنین نرم افزارهایی بدون ایجاد تغییرات گسترده در حوزه بازار سرمایه و خصوصا صنعت کارگزاری کارایی چندانی ندارد. لذا این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله کارگزاری، و با درک موارد مهم و مورد نیاز این صنعت توانسته است نرم افزاری کاملا اختصاصی برای بازار سرمایه تهیه نماید که بتواند از یک طرف نیاز به یک نرم افزار مدیریت مشتریان را براورده سازد و گزارش های متنوعی را نیز به منظور کنترل و بهینه سازی و تصمیم گیری در اختیار مدیران قرار دهد.

این نرم افزار قابلیت هایی مانند : مدیریت اطلاعات مشتریان ، مدیریت ارتباطات مشتریان از تمامی درگاه ها به صورت ورودی و خروجی، تیکتینگ و…

  • سیستم تیکتینگ

این سیستم به منظور ارجاع مشکلات و بازخورد مشتریان جهت بررسی و رفع مشکلات از طرف گروه های مربوطه با مشخص کردن پارامتر های پیگیری  می باشد

مانند ارجاع مشکلات مشتری جهت مشکلات متعدد مالی

فهرست